• Zveřejněno 25. 5. 2012

Staročeské máje 2012

• Zveřejněno 21. 5. 2012

Výlet do Paříže 2012

Dne 4.5. 2012 jsme jeli na poznávací zájezd do Paříže spolu se Základní školou z Března u Chomutova.
    Odjížděli jsme v 18:00 od školy, druhý den ráno jsme byli ve Francii, kousek od Paříže. I přes to, že jsme měli moderní autobus, cesta byla dlouhá a náročná.

• Zveřejněno 4. 4. 2012

Aprílový den 2012

Dne 4. dubna, tak jako již v minulých letech, proběhl v naší škole Aprílový den. Vybrané téma pro letošní rok znělo „Barvy“. Porota složená z několika našich pedagogů, převlečených za „Duhu“, měla co hodnotit hlavně na nižším stupni, kde byla účast masek hojná. Především zaslouží pochvalu 3. a 5. třída, kde se žáci předháněli originálními nápady. Porota hodnotila především originalitu a vlastnoruční výrobu masek zhotovených žáky. V prvních dvou  vyuč. hodinách byly porotou vybrány ty nejpovedenější masky z každé třídy a vítězné masky byly odměněny při vyhodnocení aprílového dne malými drobnostmi a sladkostmi.

• Zveřejněno 3. 11. 2011

Halloween

Letošní Halloween jsme oslavili v úterý 1.11.2011. Strašidla z 1. až  3. třídy si tradičně zasoutěžila ve strašidelném hradu, vyrobila si lízátkového ducha a halloweenskou záložku a nově navštívila hospodu „U modré kočky“, kde jim duch paní hospodské vyprávěl vejprtskou pověst a vyplatil část uloupeného pokladu.

• Zveřejněno 3. 6. 2011

Staročeské máje 2011

Letošní, již třetí máje byly polední, kdy tanečníci předvedli divákům tanec "Staročeská beseda". V příštím roce, to je 19.5.2012 už budou moci všichni, kteří si jistě tuto krásnou podívanou nenechají ujít, vidět nový soubor starých již zapomenutých českých tanců.

• Zveřejněno 25. 5. 2011

Výlet do Londýna

Dne 18.května jsme vyrazili na zájezd do Londýna. Odjížděli jsme cca v 19:00 od základní školy. My jsme byli poslední zastávka na cestě, protože nejela jen naše škola, ale i jiné školy z kraje.

• Zveřejněno 5. 4. 2011

Aprílový den

Další Aprílový den je za námi !! Letos vyšel na pátek 1. dubna a téma bylo: MÓDA. Vše na světe totiž podléhá módě, nejen oblečení, ale i hudba, umění, boty, účesy...