Aktuality MŠ

Zveřejněno 21. 9. 2017

Loučení s létem 17

 Na čtvrtek 21. 9. 2017 jsme připravily pro děti a jejich rodiče hravé odpoledne na naší školkové zahradě. Bylo docela hezké počasí a vydrželo celou dobu a my jsme se mohli rozloučit s letními dny.

 Paní učitelky stály u svých stanovišť a mohlo se začít. Užili jsme si spoustu legrace a zapojili se téměř všichni dospěláci, za což jim moc děkujeme. Děti byly nadšené, když viděli rodiče soutěžit a hrát si. Chytali jsme rybičky na udici a dávali na správné místo, podle barviček. Dál byla soutěž, kdo první dopraví balónek, upevněný brčkem na provázku, na cíl. Asi nejlegračnější bylo shazování kuželek. Kdo si to chtěl zkusit, musel si nasadit na hlavu „silonkovou čepici“. V nohavici byl míček a bez pomoci rukou, se musela kuželka shodit. Nebylo to vůbec lehké, ale úžasná švanda! Také se soutěžilo v přenášení balónu za zády. Po boku, zády k sobě, s držením za ruce a míčem na zádech, se muselo dojít až velkému hrnci a míč tam shodit.

      Po takovém snažení byl čas na odměnu. Na to se všichni těší vždy nejvíce – opékání buřtíků.

      Odpoledne se všem líbilo a my děkujeme rodičům, kteří byli s námi a udělali si čas. Mohli se tak vrátit na chvíli do dětství a zapomenout na všední starosti.

      Těšíme se na vás všechny opět za rok

                                                                            učitelky MŠ

ZPĚT